Wij zien het zóveel terug bij ons in de kliniek. Een stralende gezichtshuid door trouw gebruik van skincare en behandelingen. Veel klanten valt het dan ineens op dat de huid van hun hals en decolleté er nog wel grauw uitziet met hier en daar wat lijntjes en pigmentvlekjes. Herken je bijvoorbeeld de lijntjes in je decolleté die je ziet als je een nacht op je zij hebt geslapen?
Maar eerlijk is eerlijk, verzorg je deze huid dan ook net zo goed als de huid van je gezicht? Deze huid wordt écht vaak vergeten en dat is zonde.
Juist de huid van de hals en het decolleté is heel dun is en daardoor ook kwetsbaar. Niet alleen wordt deze huid vaak vergeten met huidverzorging, maar ook wordt er te weinig gesmeerd met zonnebrandcrème. Daarbij komt ook dat juist deze huid heel veel blootgesteld wordt aan de zon. Dit is natuurlijk logisch, anders zou je altijd met een coltrui rond moeten lopen. Maar daardoor zie je dus wel echt sneller tekenen van huidveroudering zoals verslapping, fijne lijntjes en pigmentvlekken.
Deze huid verdient dus echt extra aandacht, daarom hebben wij een heel mooi nieuw product in ons assortiment!
Het nieuwe product ‘’ZO® Neck Complex’’ is dé oplossing voor deze tekenen van huidveroudering in het hals- en decolletégebied.
Dit product bevat een speciale formule die zich richt op zowel huidversteviging als het egaler maken van de huid. De huid wordt een handje geholpen in het natuurlijke vernieuwingsproces, met als resultaat een egalere, stevigere en gladdere huid.
Maar minstens zo belangrijk is dus ook de bescherming van deze huid tegen de zon. Het beste is om te smeren met een SPF 30 of SPF 50 voordat je de deur uitgaat in de ochtend. Als je buiten bent of tussendoor naar buiten gaat is het heel belangrijk om het smeren elke twee uur te herhalen met voldoende zonnebrandcrème. Zo ben je optimaal beschermd!
Krijg nóg meer resultaat door je huidverzorging te combineren met behandelingen.
Voor een nog beter resultaat adviseren wij huidverzorging voor de hals en het decolleté te combineren met behandelingen. Een heel mooi voorbeeld hiervan is behandeling met LPG. De huidtherapeut behandelt de huid met een speciale kop waardoor onder andere het bindweefsel wordt gestimuleerd. Dit voelt als een stevige massage en kan trouwens ook worden toegepast op alle delen van je huid.
LPG stimuleert de doorbloeding van de huid en de aanmaak van collageen en elastine waardoor je huid steviger gaat aanvoelen en er gladder uit gaat zien.
Maar wist je dat bijna alle andere behandelingen die wij aanbieden in de kliniek heel mooi zijn voor de hals en het decolleté? Peelings kunnen we inzetten om de huid een echte frisse glow te geven, maar ook behandeling met SkinPen is een hele mooie toevoeging. Deze pen bevat 14 hele kleine naaldjes, die heel snel omhoog en omlaag bewegen en zo kleine kanaaltjes in de huid maken. Hierdoor wordt het bindweefsel geprikkeld en komen er groei- en helende factoren vrij, deze zorgen voor de aanmaak van nieuw collageen en elastine. Omdat collageen en elastine zorgen voor de stevigheid en elasticiteit van de huid wordt je huid dikker, steviger en gladder.
Bij Clinic of Skin geloven we in een aanpak waarbij hoogwaardige producten en écht werkende behandelingen elkaar versterken.
Jouw behandelplan stellen we in overleg met jou zorgvuldig samen tijdens een intake gesprek. We kijken ernaar uit met jou te gaan voor de beste huidverbetering!